درباره ما

کیک ساز یک خدمت اینترنتی است که کاربران در آن می توانند با سلیقه خود کیک درخواستیشان را طراحی کنند و آن را برای تحویل سفارش دهند.

ایده کیک ساز از اینجا شروع شد که راهی پیدا کنیم تا مشتریانی که قصد تهیه کیک را دارند ولی تولیدش براشون سخته، بتونن به سلیقه خودشون کیکشون رو درست کنن. حتی به این فکر کردیم که تا می تونیم این کیک درست کردن رو به بازی شبیه کنیم و از کیک سازی یه جور سرگرمی اینترنتی بسازیم. هدفمون از ایجاد سرگرمی اینترنتی و به چیز باحال برای کاربران از همه چیز حتی سود ریالیش مهم تره.

تلاش ما توی کیک ساز اینه که به شما لذت تولید کیک با یک ارایه با کیفیت رو مطابق سلیقه خدتون بدیم. همواره داریم روی پیاده کردن ایده هامون برای باحال تر کردن کیک ساز کار می کنیم. اگر ایده ای دارید که فکر می کنید کیک ساز رو باحال تر می کنه به ما بگید؛ مخصوصا اگر بامزه یا حتی خنده دار باشه. ما نه فقط از ایده های خوبتون استقبال می کنیم، جایزه هم می دیم.

هسته سرویس کیک ساز، یک سرویس طراحی و سفارش کیکه. و برای تولیدش، از قنادی های معتبر و با کیفیت استفاده می کنیم. از اونجایی که کیفیت کار برامون مهمه، سعی می کنیم توی تولید همنظارت دقیقی داشته باشیم؛ از مواد اولیه مرغوب، تا فرآیند تولید.

اگر شما هم فکر می کنید می تونید توی تولید، فروش یا هر جور دیگه به ما کمک کنید، با ما همکاری کنید یا یه چیز جدید اضافه کنید، با ما تماس بگیرید.

امتیاز این سایت و بهره برداری از آن متعلق به مصطفی بهرامی به شماره تماس و نشانی دفتر مرکزی ثبت شده در قسمت تماس با ما می باشد.