جشن فارغ التحصیلی یکی از شیرین ترین خاطرات دوران تحصیل هر فرد می باشد. در جشن فارغ التحصیلی برنامه های مفرح مختلفیمی توان اجرا کرد؛ اما جزء جدایی ناپذیری که در هر کدام از جشن های فارغ التحصیلی به چشم می خود، کیک جشن فارغ اتحصیلی است. به همین جهت مسئولان برگزار کننده جشن، دغدغه یافتن یک کیک زیبا و مجلل برای شیرین تر کردن لحظات جشن را دارند.

ما در دو نوشته از سری نوشته های ۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی سعی کردیم با ارائه ایده های نو و جذاب به شما در انتخاب یک کیک مناسب کمک کنیم. بخش اول این سری از نوشته ها را در اینجا می توانید مطالعه کنید. اکنون نیز بخش دوم و پایانی مطلب را تقدیم حضورتان می کنیم. لطفا تا انتها همراه ما باشید.

قبل از مشاهده بخش دوم توجه داشته باشید:

شما می توانید کیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق صفحه سفارش کیک تصویری تصویر کیک مدنظر را ارسال کنید تا ما آن را با کیفیت بالا تهیه نماییم.همچنین ذکر این نکته نیز ضروری است که عبارات درج شده در تصاویر زیر به انگلیسی می باشد؛ اما در صورت انتخاب یکی از ایده های تصویری، امکان فارسی نویسی متن توسط ما نیز فراهم می باشد.

۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی :

کیک جشن فارغ اتحصیلی

سبک خاص و طراحی جذاب این کیک آن را به یک گزینه مناسب جهت انتخاب کیک جشن فارغ اتحصیلی دانشجویان و دانش آموزان مبدل کرده است. پایه های نگه دارنده کیک نیز به سبک دیپلم های افتخار بوده که با ربانهای قرمز رنگ دور پایه ها باعث جذابیت بیش از پیش آن شده است.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

بر خلاف سایر کیک ها، طراحی کج این کیک نکته قابل توجه و تحسین برانگیز این طراحی می باشد. چینش فوندانت گل های دور کیک باعث چشم نوازی بیش از پیش این کیک می شود. نکته قابل توجه دیگر نصب یک چنگال به صورت کج بر روی کیک است که در نوع خود ایده جدیدی می باشد. انتخاب این کیک به کسانی که دنبال طرح های جدید و غیر کلیشه ای هستند توصیه می شود.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

این طرح کیک از دو بخش اصلی یک آدمک کلاه دار به عنوان نماد دانشجو و یک کتاب باز ساخته شده است. همانطور که در ابتدای پست اشاره شد متون موجود در طرح ها را در سفارش خود می توانید به صورت فارسی سفارشی سازی کنید؛ بنابراین این طرح یک انتخاب مناسب برای جشن های فارغ التحصیلی رشته های مختلف دانشگاهی و همچنین جشن های فارغ التحصیلی دانش آموزی خواهد بود.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

تنوع رنگ بندی این کیک سه طبقه مربعی شکل آن را خوردنی تر کرده است. نمادهای کلاه های فارغ التحصیلی و دیپلم های افتخار رنگی نیز بر جذابیت بصری این کیک افزوده است. بنابراین این کیک، یک انتخاب مناسب برای جشن های مختلف فارغ التحصیلی از سطح پیش دبستانی تا دانشگاهی می باشد.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

طراحی زیبا و منحصر به فرد این کیک گزینه ای است برای کسانی که به دنبال طرح های خاص هستند. از ویژگی های بارز این کیک استفاده از المان های تزئینی کفش و کاغذ است که حالت فانتزی به آن بخشیده است.

کیک جشن فارغ اتحصیلی

یک کیک تک طبقه ای با لایه ای از فوندانت سفید و همچنین طرح کلاه فارغ اتحصیلی قرمز رنگ که روی آن نقش بسته است. استفاده بارز از رنگ قرمز در این کیک باعث ایجاد شور و هیجان خواهد شد. همچنین طرح گل های دور کیک زیبایی چشم نوازی به طراحی این کیک اضافه کرده است.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

ترکیب رنگ کرم و قهوه ای این کیک به همراه رول های تزئینی اطراف کیک و کلاه و دیپلم افتخار نصب شده در بالای کیک، ویژگی هایی است که این کیک را به یک انتخاب مناسب برای جشن های مختلف فارغ التحصیلی مبدل می سازد.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

فوندانت صورتی این کیک به همراه آبنبات های رنگی طیف صورتی و بنفش باعث شده که یک کیک جشن فارغ التحصیلی دخترانه شود.این کیک دو طبقه نسبتا بزرگ، می تواند انتخاب خوبی برای جشن های فارغ التحصیلی پرجمعیت به شمار بیاید.
طرح خاص این کیک که شامل یک هواپیمای زرد رنگ در بک فرودگاه آبی رنگ است، باعث شده تا این کیک برای فارغ التحصیلان رشته خلبانی یک گزینه ایده آل باشد. همچنین می تواند انتخاب مناسبی برای کودکان پیش دبستانی که در سر آرزوی دور و دراز خلبان شدن را می پرورند، باشد.

 

کیک جشن فارغ اتحصیلی

این کیک سه طبقه به شکل سه کتاب روی یکدیگر قرار گرفته است.در کناره کتاب ها می توان نام کتاب های مختلف و یا عبارات دلخواه دیگر را درج کرد. ترکیب رنگ گرم استفاده شده در این طراحی باعث ایجاد شور و هیجان در شرکت کنندگان در جشن می شود.

 

در اینجا بخش دوم «۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی» به پیایان رسید. امیدواریم مورد استفاده شما کاربران گرامی قرار گرفته باشد.

درباره مشکات

گرافیست و نویسنده سایت و نشریات. علاقه خاصی به وردپرس دارم. به دنبال ایده های جدید و جذاب در کارم هستم. معتقدم زمان گران مایه ترین سرمایه هست و برای همین سعی می کنم مطالب مفید و ناب برای کاربران آماده کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.