در کشور ما پس از پایان امتحانات نیم سال دوم (خرداد ماه) دانش آموزان سال آخر مدارس و دانشجویان سال آخر دانشگاه جشن فارغ التحصیلی می گیرند. البته این جشن اخیرا در پیش دبستانی ها نیز رواج یافته است. یکی از ملزومات جشن های فارغ اتحصیلی مانند بسیاری از جشن های دیگر کیک جشن می باشد. یک کیک خوب با طرحی جذاب و زیبا می تواند جشن فارغ التحصیلی را به یادماندنی تر کند.

۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی :

ما در این سری از نوشته ها ۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی را به صورت تصویری به شما ارائه می دهیم. شما می توانید تصویر مدنظر را انتخاب کنید و آن را به یک قنادی ماهر سفارش دهید تا برایتان تهیه کند. الته ما پیشنهاد بهتری نیز برای شما داریم. شما می توانید کیک مورد نظر خود را انتخاب کنید و از طریق صفحه سفارش کیک تصویری تصویر کیک مدنظر را ارسال کنید تا ما آن را با کیفیت بالا تهیه نماییم.

ذکر این نکته نیز ضروری است که عبارات درج شده در تصاویر زیر به انگلیسی می باشد؛ اما در صورت انتخاب یکی از ایده های تصویری، امکان فارسی نویسی متن توسط ما نیز فراهم می باشد.

طرح کلی این شکل شامل یک دیپلم افتخار و یک دانشجو می باشد. رنگ آبی استفاده شده در سطح کیک و گل ها علاوه بر جذابیت ظاهری، باعث تلقین حس آرامش به شرکت کنندگان در جشن می شود.

این کیک بسیار زیبا با فاج شکلاتی و فوندانت وانیلی، همراه با گل های سفید رنگ تزئینی، گزینه ایده آل برای انتخاب شما خواهد بود.

این مدل کیک بیشتر مناسب دانشکده های هنر خصوصا فارغ التحصیلان رشته موسیقی است.رنگ نارنجی به کار رفته در کیک باعث ایجاد شور وهیجان در شرکت کنندگان می شود.

طراحی بسیار زیبا و چشم نواز این کیک جای هیچ تردیدی را باقی نمی گزارد.این کیک در سه طبقه طراحی شده است. در بالاترین طبقه آن یک عدد کلاه فارغ التحصیلی و دیپلم افتخار به عنوان نمادی از علم و تحصیل وجود دارد. گل های قرمز رنگ تزئینی آن از خمیر شکر بوده که باعث زیبایی بیش از پیش این کیک می شود.

این کیک دو طبقه دایره ای دارای تم طراحی شاد می باشد.ستاره های به کار برده شده در طراحی کیک به همراه نوشته های روی آن نوعی تلقین رسیدن به اهداف بزرگ و درجات عالی را در ذهن تداعی می کند. این کیک می تواند هم در جشن های فارغ التحصیلی دانشجویی و هم دانش آموزی مورد استفاده قرار گیرد.

این کیک خامه ای زیبا با روکش سرتاسری سفید و گل های کوچک تزئینی زرد رنگ، در عین سادگی دارای زیبایی و ظرافت خاصی می باشد. بر اساس طراحی این کیک می تواند انتخاب مناسبی برای فارغ التحصیلان رشته های پزشکی و پرستاری باشد.

طراحی زیبا و استفاده از رنگ های گرم در این کیک باعث بیشتر شدن هیجان روز جشن فارغ اتحصیلی بمی شود. این کیک بیشتر مناسب دانش آموزان می باشد.

طراحی این کیک بیشتر دخترانه بوده. به همینجهت بیشتر مناسب جشن های فارغ التحصیلی دخترانه می باشد. علاوه بر روبان درخشان صورتی رنگ، گل های کاکائویی مورد استفاده در کیک زیبایی خاصی به کیک بخشیده است.

طراحی این کیک کتابی به گونه ای است که خانواده ها می توانند آن را برای جشن فارغ التحصیلی فرزندشان تهیه کنند ونام او را بر روی کیک بنویسند. همچنین به جای نماد دانشجوی سمت راست کیک می توان با تکنیک های چاپ تصویر رویکیک, تصویر دانشجو چاپ شود.

طراحی نعلی شکل این کیک به همراه پوشش شکلاتی آن و حروف آب نباتی، آن را مبدل به یک کیک جذاب برای جشن فارغ التحصیلی دانش آموزان و کودکان پیش دبستانی می کند.

امیدواریم این ایده ها مورد استفاده شما قرار گرفته باشد. از طریق لینک زیر می توانید بخش دوم و پایانی ایده های جذاب کیک جشن فارغ التحصیلی را مشاهده نمایید.

۲۰ ایده کیک جشن فارغ اتحصیلی – بخش پایانی

درباره مشکات

گرافیست و نویسنده سایت و نشریات. علاقه خاصی به وردپرس دارم. به دنبال ایده های جدید و جذاب در کارم هستم. معتقدم زمان گران مایه ترین سرمایه هست و برای همین سعی می کنم مطالب مفید و ناب برای کاربران آماده کنم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.