شرایط انصراف و برگشت سفارش

شرایط انصراف و برگشت سفارش

شرایط عمومی انصراف و برگشت از فروش کیک های طراحی شده شما از طریق سایت کیک ساز به شکل زیر است.

انصراف سفارش

درصورتی که ۴۸ ساعت یا بیشتر به زمان تحویل کیک طراحی شده شما مانده باشد، امکان انصراف سفارش و بازگشت وجه به صورت کامل وجود دارد. برای این منظور اطلاعات سفارش (شامل کد سفارش که علاوه بر پنل خودتان در سایت، از طریق پیامک و ایمیل به شما ارسال شده است) و شماره کارت خود را از طریق فرم زیر برای ما ارسال کنید. همچننین جهت اطمینان، بهتر است در اولین فرصت در ساعات کاری، موضوع را از طریق تلفن های پشتیبانی، با ما درمیان بگذارید.

در شرایطی که کمتر از ۴۸ ساعت به زمان تحویل شما مانده باشد و هنوز کالا برای حمل ارسال نشده باشد، با توجه به اینکه مراحل تولید کیک سفارشی شما آغاز شده باشد، بسته به شرایط، بین ۵۰ تا ۹۰ درصد ارزش سفارش به علاوه هزینه حمل و نقل، قابل استرداد خواهد بود. برای این منظور، در کوتاه ترین زمان با ما تماس بگیرید تا موضوع بررسی گردد.

اگر سفارش شما به واسط حمل و نقل تحویل داده شده باشد و هنوز به شما تحویل نشده باشد، تنها ۵۰ درصد ارزش سفارش منهای هزینه حمل برگشت سفارش (معادل همان هزینه حمل) قابل استرداد است.

توجه: در نظر داشته باشید کوپن های تخفیفی که در سبد خرید شما اعمال شده اند، هنگام انصراف از سفارش قابل بازیابی نیستند.

برگشت از فروش

توجه به بهداشتی بودن محصول کیک ساز و سفارشی بودن آن، کیک مرجوعی قابلیت استفاده مجدد را ندارد. از همین جهت، کیک ارسالی تنها در صورتی امکان بازگشت را دارد که شرایط ضمانت نقض شده باشد. جهت مطالعه شرایط ضمانت اینجا کلیک کنید.

تلفن های پشتیبانی کیک ساز:

۲۲۸۵۶۷۷۸ و ۰۹۳۰۲۶۶۸۲۲۸


 فرم انصراف سفارش

فرم انصراف و برگشت سفارش استفاده شده در برگه انصراف و برگشت
  • نام و نام خانوادگی کسی که سفارش را ثبت کرده
  • کد سفارش علاوه بر پنل شما در سایت کیک ساز، برای شما از راه ایمیل و پیامک ارسال شده.
  • :
  • درصورتی که مشخصات دارنده کارت با آنچه در قسمت اول این فرم پر کرده اید متفاوت است، در قسمت توضیح، نام و نام خانوادگی دارنده کارت را ذکر کنید.
  • اگر لازم است توضیحات تکمیلی ارایه کنید، در این قسمت ثبت کنید.