تاحالا با اینترنت کیک ساختین؟

سفارش کیک

تاحالا با اینترنت کیک ساختین؟

تاحالا با اینترنت کیک ساختین؟ من ساختم. شما هم امتحان کنید:)

 

سلام دوست من

شما ازطرف یکی از دوستانتون به این صفحه دعوت شدید. اگر این صفحه رو می بینید، معنیش اینه که دوست شما از قبلا توی سایت کیک ساز، کیک دلخواه خودش رو طراحی کرده و سفارش داده و چون خوشش اومده تجربش رو با شما با اشتراک گذاشته.

با انجام سفارش از طریق لینک ارسالی به شما (یا ادامه سفارش از همین صفحه) به شما ۱۰ درصد تخفیف روی اولین سفارشتون (تا سقف ۲ تا کیک) تعلق می گیره.

کیک ساز چیه؟

کیک ساز یه سرویس اینترنتیه که برای اجرای ایده ها و طرح های خلاقانه شما برای ساخت کیک ایجاد شده. ما ابزار طراحی رو در اختیار شما میذاریم و طرح شما رو به قنادی های درجه یک می دیم تولید بشه و در زمانی که شما به ما می گید بهتون تحویل می شه. البته می تونید از قبل برای جشن هاتون برنامه ریزی کنید؛ موقع سفارش می تونید مشخص کنید چه زمانی و به چه آدرسی کیک تحویل بشه.

برای شروع چکار کنم؟

پیشنهاد می کنیم به صفحه سفارش کیک یک سری بزنید و ببینید چجوی می تونید یه کیک رو طراحی کنید.

همراهی با کیک ساز

اگر شما هم مثل دوستتون (که شما رو معرفی کرده) از کیک ساز خوشتون اومد، می تونید لینک اختصاصی خودتون رو از صفحه «پاداش همکاری» بگیرید و با سایر دوستانتون به شتراک بگذارید. با این کار، علاوه بر اینکه به دوستانتون یه کوپن تخفیف تعلق می گیره، با انجام سفارش توسط اونها، شما هم به اعتبار حسابتون اضافه می شه که می تونین توی سفارش های بعدی ازش استفاده کنید.